І. Введення

Стрімкий розвиток інформаційного простору та повернення до духовності, моральності усіх сфер життя спричинили широкий вжиток таких понять як етика спілкування, корпоративна культура, корпоративна етика. Особливо це стосується сфери ділового спілкування. Сучасні міжнародні та вітчизняні компанії мають свої кодекси корпоративної етики й чітко притримуються їх. Практика найбільш успішних свідчить про те, що етичні кодекси дійсно мають ресурси для вирішення широкого спектра завдань, дисциплінують, мобілізують зусилля колективів і, як наслідок, ведуть до прогресу.

Правила кодексу корпоративної культури розповсюджуються не тільки на відношення всередині компанії, а й на взаємовідносини зі всіма діловими партнерами. Споживач електричної енергії, чи особа що має намір їм стати – це Партнер! Будь-який візит або звернення споживача, чи особи, яка має намір їм стати – це, перш за все, його бажання знайти в особі ПАТ «Вінницяобленерго» Партнера, що в кінцевому результаті несе прибуток як споживачу, так і Товариству. Це – найкоротший та розумний шлях до успіху! 

ПАТ “Вінницяобленерго” – одна із найпотужніших енергопостачальних компаній України, яка ефективно забезпечує електричною енергією споживачів Вінницької області та працює виключно на позитивний результат. 

Товариство прагне бути вигідним та надійним партнером для споживачів, акціонерів, інвесторів і найкращим роботодавцем для своїх співробітників! Тому так важливо мати власний Кодекс корпоративної культури, який має стати чи не головним законом ПАТ “Вінницяобленерго”, приводом до гордості. 

Кодекс корпоративної культури мають прийняти усі співробітники Товариства незалежно від посад та обов'язків. Найважливішим для нас є прагнення створити відкриту культуру взаємовідносин, що базується на увазі, порозумінні, толерантності, довірі, доброзичливості. Пам'ятаймо, репутація та високі стандарти роботи ПАТ “Вінницяобленерго” – понад усе! 

З повагою генеральний директор ПАТ “Вінницяобленерго” Ю. Касіч 

Доступ до публічної інформації
Персональний кабінет ПАТ "Вінницяобленерго"
Передати показники лічильника
Способи передачі показників
ПАТ "Вінницягаз"
Кол-центр
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку