Головна / Компанія / Готель «Енергетик»

Компанія

Готель «Енергетик»

Здається в оренду готель «Енергетик»

АТ «Вінницяобленерго» здає в оренду готель «Енергетик». 

Розташування: м. Вінниця, пров. Ясний, буд. 12

Звертатись за телефоном:  (0432) 52-50-54

 

 

Шановні гості міста!

Відвідуючи визначні пам‘ятки міста, після тривалої подорожі, короткочасної поїздки, важкого робочого дня, під час відрядження завітайте до готелю «Енергетик», де Ви будете задоволені гостинністю кваліфікованого персоналу.

Інтер'єр та характер готелю відрізняє нас від інших, але ми доклали багато зусиль для забезпечення комфорту та затишку нашим гостям. Ми з радістю запропонуємо Вам номер, який відповідає Вашим вимогам та уподобанням. Автономне опалення, сауна, ванна, душова з холодною та гарячою водою, холодильник, міжміський телефон, Wi-Fi дозволять Вам відчувати себе комфортно під час зупинки в нашому готелі.

На території готелю працює кафе-магазин. Запропоноване смачне меню, позбавить Вас необхідності організовувати та дбати про сніданок, обід та вечерю.

У готелі «Енергетик» є можливість не лише відпочивати, але й корисно провести час. Ви можете провести нараду з колегами чи діловими партнерами в нашій у конференц залі. А у кімнаті відпочинку Вам запропонують чай та каву.

Готель «Енергетик» є привабливим, як для жителів міста так і для туристів. Незначна віддаленість від залізничного вокзалу, автовокзалу, історичного центру міста дає змогу легко і швидко дістатися до пункту призначення. Якщо Ви подорожуєте автомобілем – Вам буде зручно скористатися стоянкою готелю. АЗС та СТО знаходяться не подалік.

Готель оточує безліч магазинів – не треба ходити далеко за подарунками. Є велика кількість банків, салонів краси, поштове відділення.

Не забудьте відвідати музеї, палаци, монастирі, церкви, парки, заповідники та інші визначні памятки міста Вінницї. Обов‘язково відвідайте фонтан, збудований в руслі річки Південний Буг поблизу острова Кемпа (Фестивальний) у Вінниці. Це найбільший в Україні і в Європі плавучий фонтан, який входить в десятку кращих і видовищних фонтанів світу. Використання лазерного проектора з екраном, що складається з водно-повітряної суміші, що розподілена по всій довжині фонтану дозволяє демонструвати на фонтан відео у форматі 3-D.

Енергетика Онлайн
Персональний кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати показники лічильника
Способи передачі показників
Список електропостачальників
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації