Головна / Компанія / Інвестиційна програма

Компанія

Інвестиційна програма

ПАТ «Вінницяобленерго» є членом Оптового ринку електричної енергії України та здійснює свою діяльність на основі ліцензій виданих Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики України (НКРЕ) на діяльність, яка забезпечує передачу та постачання електричної енергії у Вінницькій області. 

 Одним з пріоритетних напрямів діяльності Товариства є виконання Інвестиційної програми розвитку ПАТ «Вінницяобленерго». 

Інвестиційна програма – це реальні інвестиції спрямовані на виконання заходів, направлених на надійне забезпечення споживачів Товариства якісною електроенергією, шляхом покращення технічного стану електромереж, удосконалення систем обліку електроенергії та засобів зв'язку. 

 Основними напрямками Інвестиційної програми є: 
• Відновлення і реконструкція електричних мереж напругою 0,4-110 кВ; 
• Розвиток та модернізація пристроїв релейного захисту і автоматики; 
• Удосконалення обліку споживання електроенергії; 
• Розвиток і модернізація систем зв'язку та інформаційних технологій; 
• Забезпечення підрозділів Товариства спецмеханізмами та автотранспортом. 

План інвестиційних вкладень передбачає комплекс заходів, направлених на поліпшення технічного стану електричних мереж з урахуванням підготовки до роботи в несприятливих погодних умовах та забезпечення безперервного електропостачання споживачів Товариства. До таких заходів відносяться будівництво, реконструкція та модернізація кабельних і повітряних ліній електропередачі, а також електрообладнання 0,4-110 кВ на трансформаторних підстанціях. Ряд заходів передбачає модернізацію і реконструкцію мереж з впровадженням перспективного устаткування та автоматизованих систем керування виробництвом. 

Важливою складовою діяльності Товариства є зворотній зв'язок зі споживачами. Для покращення надання інформації споживачам створено та введено в роботу Кол-центр ПАТ «Вінницяобленерго» (тел. 0-800-217-217). 

Реалізація заходів, запланованих Інвестиційною програмою, надає Товариству можливість постійного розвитку та покращення забезпечення споживачів якісною електроенергією. 

Енергетика Онлайн
Персональний кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати показники лічильника
Способи передачі показників
Список електропостачальників
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації