Головна / Споживачам / Планові відключення

Споживачам

Планові відключення
ПРИМІТКА: У зв'язку із непередбачуваними обставинами
(несприятливі погодні умови, поломка транспорту та механізмів, хвороба персоналу)
виконання ремонтних робіт може переноситись на пізніші терміни (1-2 доби).
ПРОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ.

ГРАФІК
планових вимкнень в мережах 0,4-10(6) кВ
по Замостянські ЕМ (Вінницький район) на квітень 2018 року.

№ п/п Назва
майстерської
дільниці
Диспетчерська назва
обладнання,
що виводиться
в ремонт
Вид робіт Вимкнення споживачів Назва населених пунктів, вулиць,
котрі будуть знеструмлюватись
на час проведення ремонтних робіт
Примітка
початок кінець
дата час дата час Населений
пункт
Вулиця
1 2 ПЛ-10 кВ Ф-103 п/ст `Нова` Поточний ремонт   02-04-2018     09:00     02-04-2018     17:00   місто Вінниця Допуск БМО згідно листа `Буд Енерго Сервіс` ремонт РТП-1008 оп.17-18
2 2 КТП-45 Поточний ремонт   02-04-2018     09:00     02-04-2018     17:00   село Писарівка вул.Покровська, Рильського Доливка оливи,перевірка стану заземлюючих пристроїв на ТП
3 1 ПЛ-0,4 кВ Л-1,Л-2 ТП-618 Поточний ремонт   02-04-2018     09:00     02-04-2018     17:00   селище Березина вул.вишнева,щаслива,грушевського,центральна,абрикосова,зелена,трояндова Перевірка стану заземлюючих пристроїв.
4 1 ПЛ-0,4 кВ Л-1,Л-2 ТП-517 Поточний ремонт   02-04-2018     09:00     02-04-2018     17:00   село Агрономічне Перевірка стану заземлюючих пристроїв.
5 4 ПЛ-10 кВ Ф-76 п/ст Північна Розчистка траси   02-04-2018     09:00     02-04-2018     17:00   селище міського типу Стрижавка ТП-360,316,988,94
6 5 ПЛ-0,4 кВ КТП-862 Л-1 Розчистка траси   02-04-2018     09:00     02-04-2018     17:00   село Агрономічне вул. 1-ий пров. променевий,Променева
7 5 ПЛ-0,4 кВ КТП-551 Л-2 Розчистка траси   02-04-2018     09:00     02-04-2018     17:00   село Великі Крушлинці вул. 1 Травня, Набережна
8 2 КТП-46 Поточний ремонт   03-04-2018     09:00     03-04-2018     17:00   село Писарівка вул.Козацької слави,Рильського Доливка оливи
9 2 ПЛ-0,4 кВ Л-2 КТП-40 оп-34 Підключення нових абонентів   03-04-2018     09:00     03-04-2018     17:00   село Вінницькі Хутори вул.Грушевського 12 Бублик С.А.
10 2 ПЛ-0,4 кВ Л-1 КТП-185 оп-47 Підключення нових абонентів   03-04-2018     09:00     03-04-2018     17:00   село Широка Гребля вул.Енергетичка б/н Селіцький О.М.
11 5 ПЛ-10 к В Ф-5 Оленівка Розчистка траси   03-04-2018     09:00     03-04-2018     17:00   село Михайлівка ТП-332,249,473,252,436
12 4 ПЛ-0,4 кВ КТП-862 Л-3 Розчистка траси   03-04-2018     09:00     03-04-2018     17:00   село Агрономічне вул.Променева
13 4 ПЛ-0,4 кВ КТП-363 Л-2 Розчистка траси   03-04-2018     09:00     03-04-2018     17:00   село Переорки вул.Шевченка
14 2 КТП-2 Поточний ремонт   04-04-2018     09:00     04-04-2018     17:00   село Писарівка вул.Поповича,Козацької слави,Набережна,Коцюбинського Доливка оливи, перевірка стану зеземлюючих пристроїв на ТП
15 4 ПЛ-0,4 кВ Л-2 ТП-367 Розчистка траси   04-04-2018     09:00     04-04-2018     17:00   село Медвеже Вушко вул. 1-го Травня
16 4 ПЛ-0,4 кВ Л-4 ТП-113 Розчистка траси   04-04-2018     09:00     04-04-2018     17:00   село Переорки вул. Лісна
17 3 ПЛ-10 кВ Ф-1 п/ст Агрономічне Розчистка траси   04-04-2018     09:00     04-04-2018     17:00   село Агрономічне вул. Лісна ТП-382,180,737,179,413,675,350,853
18 2 ПЛ-0,4 кВ Л-4 ТП-49 Розчистка траси   04-04-2018     09:00     04-04-2018     17:00   село Щітки вул. Леніна,Л.Українки
19 2 ПЛ-0,4 кВ КТП-480 Л-1 Розчистка траси   04-04-2018     09:00     04-04-2018     17:00   село Переорки вул.Вінницька, Чапаева
20 5 ПЛ-10 кВ Ф-4 п/ст Оленівка Розчистка траси   04-04-2018     09:00     04-04-2018     17:00   село Гуменне ТП-433,702,55,777
21 4 ПЛ-0,4 кВ КТП-17 Л-1 Розчистка траси   04-04-2018     09:00     04-04-2018     17:00   село Соловіївка вул.Любенка
22 2 ПЛ-0,4 кВ КТП-363 Л-3 Розчистка траси   05-04-2018     09:00     05-04-2018     17:00   село Переорки вул.Шевченка
23 5 ПЛ-0,4 кВ КТП-218 Л-1 Розчистка траси   05-04-2018     09:00     05-04-2018     17:00   село Комарів вул.Михайлівська,Савчука
24 2 ПЛ-0,4 кВ КТП-862 Л-1 Розчистка траси   05-04-2018     09:00     05-04-2018     17:00   село Агрономічне вул.Променева
25 1 ПЛ-10кВ Ф-162 Західна Технічне обслуговування   05-04-2018     09:00     05-04-2018     17:00   село Якушинці ЗТП-321,ТП-302,144 Допуск бригади БМО (згідно листа) `Енерголайн`
26 4 ПЛ-10кВ Ф-2 Агрономічне Технічне обслуговування   05-04-2018     12:00     05-04-2018     17:00   село Агрономічне ТП-581,930,933,819,261,901 Допуск бригади БМО (згідно листа) Альфа-V`
27 1 ПЛ-0,4 кВ Л-1,Л-2 ТП-143 Технічне обслуговування   06-04-2018     09:00     06-04-2018     17:00   село Якушинці Перевірка стану заземлюючих пристроїв.
28 1 ПЛ-10 кВ Ф-2 РП-2 оп-190-195 Поточний ремонт   06-04-2018     09:00     06-04-2018     17:00   село Якушинці Заміна ізоляторів на ШФ-20
29 2 ПЛ-0,4 кВ КТП-862 Л-2 Розчистка траси   06-04-2018     09:00     06-04-2018     17:00   село Агрономічне вул.Променева
30 2 ПЛ-0,4 кВ КТП-363 Л-1 Розчистка траси   06-04-2018     09:00     06-04-2018     17:00   село Переорки вул.Шевченка
31 2 ПЛ-0,4 кВ КТП-218 Л-2 Розчистка траси   06-04-2018     09:00     06-04-2018     17:00   селище міського типу Вороновиця вул.Чернова
32 1 ПЛ-10кВ Ф-162 Західна Технічне обслуговування   06-04-2018     09:00     06-04-2018     17:00   село Якушинці ТП-320,929,898 Допуск бригади БМО (згідно листа) `Буд Енерго Сервіс`
33 1 ТП-676 Поточний ремонт   07-04-2018     09:00     07-04-2018     17:00   село Лисянка Центральна, Маліновського,Гагаріна,Весняна,Шевченка, Польова доливка оливи
34 4 ПЛ-10кВ Ф-76 Північна Розчистка траси   10-04-2018     09:00     10-04-2018     17:00   селище міського типу Стрижавка ТП-360,316,988,94
35 5 ПЛ-0,4кВ ТП-218 Л-1 Розчистка траси   10-04-2018     09:00     10-04-2018     17:00   село Комарів Чернова,Михайлівська,Савчука
36 2 ПЛ-0,4кВ ТП-17 Л-2 Розчистка траси   10-04-2018     09:00     10-04-2018     17:00   село Парпурівці вул.Любенка
37 1 ПЛ-10кВ Ф-181 Західна Технічне обслуговування   10-04-2018     09:00     10-04-2018     17:00   селище Березина ТП-984,648,870,923,891,988 Допуск бригади БМО `Буд Енерго Сервіс (ТП-984)
38 5 ПЛ-10кВ Ф-4 Оленівка Розчистка траси   11-04-2018     09:00     11-04-2018     17:00   село Гуменне ТП-433,702,55,777
39 5 ПЛ-0,4кВ ТП-270 Л-2 Розчистка траси   11-04-2018     09:00     11-04-2018     17:00   село Михайлівка Дзержинського перейменована на І.Піддубного,пров.Дзержинського на пров.І.Піддубного,2-га Деснянська,Київська,Кобзарська
40 2 ПЛ-0,4кВ ТП-17 Л-1 Розчистка траси   11-04-2018     09:00     11-04-2018     17:00   село Парпурівці вул.Любенка
41 5 ПЛ-10кВ Ф-5 п/ст `Оленівка` Розчистка траси   12-04-2018     09:00     12-04-2018     17:00   село Жабелівка ТП-473,436,252,249
42 1 ПЛ-10кВ Ф-162 п/ст `Західна` Розчистка траси   12-04-2018     09:00     12-04-2018     17:00   селище Березина ТП-569,491,618,234,402
43 4 ПЛ-0,4кВ ТП-432 Л-2 Розчистка траси   12-04-2018     09:00     12-04-2018     17:00   селище міського типу Стрижавка Стадіонна, присадибна, Ясна, Байдукова, Бугова, Грушевського
44 1 ПЛ-0,4кВ ТП-672 оп.6 л-2 Відключення абонентів   12-04-2018     09:00     12-04-2018     17:00   село Якушинці вул.Генетична,19/3 відключення боржника Джула Л.П
45 1 ПЛ-0,4кВ ТП-155 оп.8 л-2 Відключення абонентів   12-04-2018     09:00     12-04-2018     17:00   село Якушинці вул.Б.Хмельницького,58 відключення боржника Креймер Б.А
46 5 ПЛ-0,4кВ ТП-218 Л-1 Розчистка траси   13-04-2018     09:00     13-04-2018     17:00   село Комарів Чернова,Михайлівська,Савчука
47 2 ПЛ-0,4кВ ТП-17 Л-1 Розчистка траси   13-04-2018     09:00     13-04-2018     17:00   село Парпурівці вул.Любенка
48 2 ПЛ-0,4кВ ТП-363 Л-1 Розчистка траси   13-04-2018     09:00     13-04-2018     17:00   село Переорки вул.Шевченка
49 4 ПЛ-0,4кВ ТП-315 Л-1,Л-2 Розчистка траси   13-04-2018     09:00     13-04-2018     17:00   село Сокиринці Пушкіна
50 3 ПЛ-0,4кВ ТП-113 Л-4 Розчистка траси   13-04-2018     09:00     13-04-2018     17:00   село Переорки Шевченка,І.Богуна
51 5 ПЛ-0,4кВ ТП-218 Л-2 Розчистка траси   16-04-2018     09:00     16-04-2018     17:00   село Комарів Чернова,Михайлівська,Савчука
52 3 ПЛ-0,4кВ ТП-432 Л-2 Розчистка траси   16-04-2018     09:00     16-04-2018     17:00   селище міського типу Стрижавка Стадіонна, присадибна, Ясна, Байдукова, Бугова, Грушевського
53 2 ПЛ-0,4кВ ТП-17 Л-2 Розчистка траси   16-04-2018     09:00     16-04-2018     17:00   село Парпурівці вул.Любенка
54 4 ПЛ-10кВ Ф-4 Тюшки-Тягова Розчистка траси   16-04-2018     09:00     16-04-2018     17:00   село Лука- Мелешківська ТП-32, 773,982
55 5 ПЛ-0,4кВ ТП-577 Л-1 Розчистка траси   16-04-2018     09:00     16-04-2018     17:00   село Михайлівка Чапаєва,Ворошилова
56 4 ПЛ-10кВ Ф-2 Агрономічне Поточний ремонт   16-04-2018     09:00     16-04-2018     17:00   село Агрономічне ТП-581,930,933,819,261 Допуск бригади БМО (згідно листа) Альфа-V`
57 2 КТП-21 Поточний ремонт   16-04-2018     09:00     16-04-2018     17:00   село Іванівка допуск БМО (вул.освітлення САС)
58 1 ПЛ-0,4кВ Л1 ТП-836 оп.09 Технічне обслуговування   16-04-2018     09:00     16-04-2018     17:00   село Зарванці Діамантова,4 Карнаух М.В. Підключення нового абонента
59 5 ПЛ-10кВ Ф-5 п/ст `Оленівка` Розчистка траси   17-04-2018     09:00     17-04-2018     17:00   село Жабелівка ТП-473,436,252,249
60 1 ПЛ-10кВ Ф-162 п/ст `Західна` Розчистка траси   17-04-2018     09:00     17-04-2018     17:00   селище Березина ТП-569,491,618,234,402
61 5 ПЛ-0,4кВ ТП-270 Л-2 Розчистка траси   17-04-2018     09:00     17-04-2018     17:00   село Михайлівка Дзержинського перейменована на І.Піддубного,пров.Дзержинського на пров.І.Піддубного,2-га Деснянська,Київська,Кобзарська
62 1 ПЛ-0,4кВ ТП-172 л-2 оп.3 Відключення абонентів   17-04-2018     09:00     17-04-2018     17:00   місто Вінниця вул.Дружба 2 відключення боржника Гуторга Ю.Н
63 4 ПЛ-10кВ Ф-76 Північна Розчистка траси   18-04-2018     09:00     18-04-2018     17:00   селище міського типу Стрижавка ТП-360,316,988,94
64 5 ПЛ-10кВ Ф-4 Оленівка Розчистка траси   18-04-2018     09:00     18-04-2018     17:00   село Гуменне ТП-433,702,55,777
65 1 ПЛ-0,4кВ ТП-480 Л-1 Розчистка траси   18-04-2018     09:00     18-04-2018     17:00   село Некрасове Леніна, Чапаєва, Шевченка, Петровського
66 5 ПЛ-0,4кВ Л2 ТП-551 Розчистка траси   18-04-2018     09:00     18-04-2018     17:00   село Великі Крушлинці Першотравнева,Набережна
67 2 КТП-22 Поточний ремонт   18-04-2018     09:00     18-04-2018     17:00   село Іванівка допуск БМО (вул.освітлення САС)
68 4 ПЛ-0,4кВ ТП-862 Л-3 Розчистка траси   19-04-2018     09:00     19-04-2018     17:00   село Агрономічне Променева
69 2 ПЛ-0,4кВ ТП-363 Л-2 Розчистка траси   19-04-2018     09:00     19-04-2018     17:00   село Переорки Шевченка
70 5 ПЛ-0,4кВ ТП-551 Л-1 Розчистка траси   19-04-2018     09:00     19-04-2018     17:00   село Великі Крушлинці 1-шо Травнева, Набережна
71 3 ПЛ-0,4кВ ТП-113 Л-1 Розчистка траси   19-04-2018     09:00     19-04-2018     17:00   село Переорки Шевченка,І.Богуна
72 5 ПЛ-10кВ Ф-4 Оленівка Розчистка траси   20-04-2018     09:00     20-04-2018     17:00   село Гуменне ТП-433,702,55,777
73 3 ПЛ-0,4кВ КТП-98 Стрижавка Поточний ремонт   20-04-2018     09:00     20-04-2018     17:00   селище міського типу Стрижавка вул.Озерна
74 3 ТП-812 Поточний ремонт   20-04-2018     09:00     20-04-2018     17:00   село Агрономічне вул.Академічна Допуск бригади БМО (Буд Енерго Сервіс)
75 3 ТП-428 Поточний ремонт   20-04-2018     09:00     20-04-2018     17:00   село Бохоники Гніванське шосе Допуск бригади БМО (Буд Енерго Сервіс)
76 4 ПЛ-10кВ Ф-76 Північна Розчистка траси   23-04-2018     09:00     23-04-2018     17:00   селище міського типу Стрижавка ТП-360,316,988,94
77 4 ПЛ-0,4кВ ТП-432 Л-1 Розчистка траси   23-04-2018     09:00     23-04-2018     17:00   селище міського типу Стрижавка Стадіонна, присадибна, Ясна, Байдукова, Бугова, Грушевського
78 5 ПЛ-0,4кВ Л1 ТП-419 Розчистка траси   23-04-2018     09:00     23-04-2018     17:00   село Степанівка пров.Заводський, пров.Вооновицький, вул.Зарічна
79 1 ПЛ-0,4кВ Л2 ТП-173 Розчистка траси   23-04-2018     09:00     23-04-2018     17:00   село Майдан Шевченка, Лісова,пров.Лісовий
80 4 ПЛ-0,4кВ Л2 ТП-11 Розчистка траси   23-04-2018     09:00     23-04-2018     17:00   село Лука- Мелешківська В.Нагірна,Н.Нагірна,Набережна
81 4 ПЛ-0,4кВ ТП-367 Л-2 Розчистка траси   23-04-2018     09:00     23-04-2018     17:00   село Медвеже Вушко 1-го Травня
82 2 ПЛ-10 кВ Ф-123 Нова Поточний ремонт   23-04-2018     09:00     23-04-2018     17:00   село Вінницькі Хутори ТП-905,62,385 встановлення розєднувача
83 1 ПЛ-0,4кВ ТП-676 Л-1 оп.5 Відключення абонентів   23-04-2018     09:00     23-04-2018     17:00   село Лисянка Гагаріна ,50 (ставок, вагончик) Заверюха М.І (відключення)
84 1 ПЛ-0,4кВ ТП-676 Л-1 оп.10 Відключення абонентів   23-04-2018     09:00     23-04-2018     17:00   село Лисянка Революційна,2 Скорінчук С.В (відключення)
85 4 ПЛ-0,4кВ ТП-421 Л-2 оп.63 Підключення абонента   23-04-2018     09:00     23-04-2018     17:00   селище міського типу Стрижавка Виноградна,15 Біктімров О.В
86 3 ПЛ-0,4кВ ТП-28 Л-2 оп.36 Підключення абонентів   23-04-2018     09:00     23-04-2018     17:00   село Тютьки Вінницька,19 Мовчан О.О
87 5 ПЛ-0,4кВ ТП-636 Л-2 оп.21 Підключення абонентів   23-04-2018     09:00     23-04-2018     17:00   село Степанівка Шевченка,57 Волошин І.Б
88 3 ПЛ-0,4кВ ТП-622 Л-1 оп.14 Підключення абонентів   23-04-2018     09:00     23-04-2018     17:00   селище міського типу Стрижавка 1-А Польова,10 Пелипенко Л.В
89 4 ПЛ-0,4кВ ТП-261 Л-1 оп.12 Підключення абонентів   23-04-2018     09:00     23-04-2018     17:00   село Агрономічне Грушевського,6 Мошнячков М.А
90 3 ПЛ-0,4кВ ТП-432 Л-2 Розчистка траси   23-04-2018     09:00     23-04-2018     17:00   селище міського типу Стрижавка Стадіонна, присадибна, Ясна, Байдукова, Бугова, Грушевського
91 2 ПЛ-0,4кВ Л1 ТП-48 Розчистка траси   24-04-2018     09:00     24-04-2018     17:00   село Щітки Шевченка,школа
92 5 ПЛ-0,4кВ Л1 ТП-269 Розчистка траси   24-04-2018     09:00     24-04-2018     17:00   село Комарів Б.Катеринюків
93 3 ПЛ-0,4кВ Л2 ТП-306 Розчистка траси   24-04-2018     09:00     24-04-2018     17:00   селище міського типу Стрижавка Партизанська
94 4 ПЛ-0,4кВ ТП-367 Л-1 Розчистка траси   24-04-2018     09:00     24-04-2018     17:00   село Медвеже Вушко 1-го Травня
95 3 ПЛ-10кВ Ф-4 Тюшки-Тягова Розчистка траси   24-04-2018     09:00     24-04-2018     17:00   село Лука- Мелешківська ТП-32, 773,982
96 4 ПЛ-10кВ Ф-76 Північна Розчистка траси   24-04-2018     09:00     24-04-2018     17:00   селище міського типу Стрижавка ТП-101,597,99,297
97 1 ПЛ-0,4кВ ТП-618Л-2 оп.13 Підключення абонентів   24-04-2018     09:00     24-04-2018     17:00   селище Березина Зелена,14 Дяков І.В (відновлення електроенергії)
98 4 ПЛ-10кВ Ф-32 ПС `Південна` Технічне обслуговування   24-04-2018     09:00     24-04-2018     17:00   село Бохоники Дачна допуск БМО (Промавтоматика) від оп.130 до оп.133
99 5 ПЛ-0,4кВ Л2 ТП-419 Розчистка траси   25-04-2018     09:00     25-04-2018     17:00   село Степанівка Соборна,Садова
100 4 ПЛ-0,4кВ Л2 ТП-271 Розчистка траси   25-04-2018     09:00     25-04-2018     17:00   село Широка Гребля Українська,пров.Сонячний
101 4 ПЛ-0,4кВ Л3 ТП-11 Розчистка траси   25-04-2018     09:00     25-04-2018     17:00   село Лука- Мелешківська В.Нагірна, Привокзальна
102 4 ПЛ-0,4кВ ТП-334 Л-1 Розчистка траси   25-04-2018     09:00     25-04-2018     17:00   село Бохоники Ватутіна, Садова
103 3- ПЛ-10кВ Ф-1 Міз.Хутора Розчистка траси   25-04-2018     09:00     25-04-2018     17:00   село Мізяківські Хутори ТП-107,109,833
104 4 ПЛ-10кВ Ф-1 Агрономічна Розчистка траси   25-04-2018     09:00     25-04-2018     17:00   село Агрономічне ТП-413,180,617
105 3 ПЛ-0,4кВ ТП-270 Л-2 Розчистка траси   25-04-2018     09:00     25-04-2018     17:00   селище міського типу Стрижавка Дзержинського перейменована на І.Піддубного,пров.Дзержинського на пров.І.Піддубного,2-га Деснянська,Київська,Кобзарська
106 1 ПЛ-10кВ Ф-162 Західна Розчистка траси   26-04-2018     09:00     26-04-2018     17:00   селище Березина ТП-402,234,517,618,491,569
107 5 ПЛ-0,4кВ Л1 ТП-269 Розчистка траси   26-04-2018     09:00     26-04-2018     17:00   село Комарів Б.Катеринюків
108 2 ПЛ-0,4кВ Л1 ТП-48 Розчистка траси   26-04-2018     09:00     26-04-2018     17:00   село Щітки Шевченка,школа
109 3 ПЛ-0,4кВ Л1 ТП-584 Розчистка траси   26-04-2018     09:00     26-04-2018     17:00   село Мізяківські Хутори Гараріна
110 4 ПЛ-10кВ Ф-4 Тюшки-Тягова Розчистка траси   26-04-2018     09:00     26-04-2018     17:00   село Лука- Мелешківська ТП-32, 773,982
111 4 ПЛ-10кВ Ф-76 Північна Розчистка траси   26-04-2018     09:00     26-04-2018     17:00   селище міського типу Стрижавка ТП-101,597,99,297
112 3 ПЛ-0,4кВ ТП-113 Л-2 Розчистка траси   26-04-2018     09:00     26-04-2018     17:00   село Переорки пров.І.Богуна,І.Франка,Котовського
113 3 ПЛ-0,4кВ ТП-113 Л-4 Розчистка траси   26-04-2018     09:00     26-04-2018     17:00   село Переорки пров.І.Богуна,І.Франка,Котовського
114 2 ПЛ-10кВ Ф-93 ПС `Східна` Відключення абонентів   26-04-2018     09:00     26-04-2018     17:00   село Стадниця Відключення боржника (ТП-738) заявка енергозбуту
115 5 ПЛ-0,4кВ Л2 ТП-419 Розчистка траси   27-04-2018     09:00     27-04-2018     17:00   село Степанівка Соборна,Садова
116 4 ПЛ-0,4кВ Л2 ТП-11 Розчистка траси   27-04-2018     09:00     27-04-2018     17:00   село Лука- Мелешківська В.Нагірна,Н.Нагірна,Набережна
117 1 ПЛ-0,4кВ Л2 ТП-173 Розчистка траси   27-04-2018     09:00     27-04-2018     17:00   село Майдан Шевченка, Лісова,пров.Лісовий
118 4 ПЛ-0,4кВ ТП-334 Л-1 Бохоники Розчистка траси   27-04-2018     09:00     27-04-2018     17:00   село Бохоники Ватутіна, Садова
119 4 ПЛ-0,4кВ ТП-113 Л-4 Розчистка траси   27-04-2018     09:00     27-04-2018     17:00   село Переорки пров.І.Богуна,Котовського,І.Франка
120 4 ПЛ-0,4кВ ТП-432 Л-2 Розчистка траси   27-04-2018     09:00     27-04-2018     17:00   селище міського типу Стрижавка Стадіонна,Присадибна,Ясна,Байдукова
121 1 ПЛ-0,4кВ ТП-371 Л-1,оп.12 Підключення абонентів   27-04-2018     09:00     27-04-2018     17:00   село Зарванці Менделєєва б/н Николаєнко М.В
122 5 ПЛ-0,4кВ Л1 ТП-419 Розчистка траси   30-04-2018     09:00     30-04-2018     17:00   село Степанівка пров.Заводський, пров.Вооновицький, вул.Зарічна
123 2 ПЛ-0,4кВ Л2 ТП-48 Розчистка траси   30-04-2018     09:00     30-04-2018     17:00   село Щітки Шевченка
124 4 ПЛ-0,4кВ Л1 ТП-11 Розчистка траси   30-04-2018     09:00     30-04-2018     17:00   село Лука- Мелешківська Центральна,Н.Нагірна
125 1 ПЛ-10кВ Ф-3 РП-2 Поточний ремонт   30-04-2018     09:00     30-04-2018     17:00   село Якушинці Ремонт Р-10 ТП-286
126 4 ПЛ-0,4кВ ТП-270 Л-2 Розчистка траси   30-04-2018     09:00     30-04-2018     17:00   селище міського типу Стрижавка Піддубного,Київська,Кобзарська
127 1 ПЛ-0,4кВ ТП-150 Л-2 оп.10 Підключення абонентів   30-04-2018     09:00     30-04-2018     17:00   місто Вінниця вул.Генетична б/н Дущак В.М
128 4 ПЛ-0,4кВ ТП-996 Л-2 оп.19 Підключення абонентів   30-04-2018     09:00     30-04-2018     17:00   село Лука- Мелешківська вул.Д.Нечая,10 Німчик Н.Ю
Доступ до публічної інформації
Персональний кабінет ПАТ "Вінницяобленерго"
Передати показники лічильника
Способи передачі показників
ПАТ "Вінницягаз"
Кол-центр
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці