
"Відчуття" Лариси Чумакової
Днями наша колега, виконавець художньо-оформлювальних робіт АТ "Вінницяобленерго" Лариса Чумакова презентувала свою першу персональну виставку. Відкриття її відбулось у Вінниці в Торгово-промисловій палаті. Виставка триватиме до кінця березня.
Назвала її «Відчуття». І дуже влучно! Адже Лариса Василівна по-особливому відчуває цей світ і яскраво відтворює його фарбами на своїх прекрасних полотнах. Залюбки тим ділитися з усіма. Має світлу і чуттєву душу.
Мисткиня представила на розсуд громадськості понад півсотні робіт, переважна більшість яких виконана упродовж останнього року. Загалом у своєму творчому доробку має до тисячі картин.
Усім колективом радіємо, що працюємо з такою обдарованою людиною.
З підтримкою та привітаннями на відкриття виставки нашої Лариси завітало чимало колег АТ "Вінницяобленерго": колишніх і нинішніх. Побажаємо нашій Художниці нових успіхів і сил та здоров’я здійснити усі свої творчі задуми.![]()












