Інформаційно-консультаційний центр

      Інформаційно-консультаційний центр АТ "Вінницяобленерго" (далі – ІКЦ) створено для формування прозорого інформаційного середовища з питань розподілу електричної енергії, підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії, підвищення рівня оплати за відпущену (спожиту) електричну енергію та сприяння ефективному використанню електричної енергії.

ІКЦ є загальнодоступним центром для споживачів електричної енергії та заявників, які мають намір стати споживачами та звернулися за консультацією, отриманням інформації або для розв'язання спірних питань, які виникли між АТ "Вінницяобленерго" та заявниками.

ІКЦ надає інформацію та консультації безкоштовно.

Звернутися до ІКЦ заявник може письмово або по телефону.

Основними завданнями консультаційного центра є:

1. Інформування заявників щодо норм чинного законодавства та нормативних документів, що регулюють відносини в галузі електроенергетики, та порядку їх застосування.

2. Надання інформації та консультацій заявникам за телефоном.

3. Розв'язання спірних питань, які виникають між АТ "Вінницяобленерго" та заявниками.

З метою розгляду та розв'язання суперечностей, спірних ситуацій між оператором систем розподілу і споживачами та підготовки висновків з питань, які оскаржуються, при ІКЦ створено Комісію за участю представників сектору НКРЕКП та інспекції Держенергонагляду у Вінницькій області.

Графік роботи ІКЦ:

понеділок-четвер – з 08:00 до 17:00, п‘ятниця – з 08:00 до 16:45 (перерва з 12:00 до 12:45)

  (0432) 65-96-84, (0432) 52-50-47, E-mail: [email protected]

       адреса: 21100, м. Вiнниця, вул. Соборна, 50, (каб. 204 а)

 

 

 

 

 

 

Поділитись: