![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Ремонт кабельних ліній - це важливо._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-12/2_0.jpg?itok=LP3QHuNn)
Ремонт кабельних ліній - це важливо.
07 грудня 2023
За будь-яких погодних умов проводяться аварійні ремонти кабельних ліній. Дані види робіт виконуються на територіях структурних одиниць АТ "Вінницяобленерго", де є кабельні лінії.
Все заради забезпечення безперебійного та якісного електропостачання і надійної роботи електромереж.
На світлинах: поточний ремонт кабельної лінії 10 кВ у м. Вінниці бригадою майстра Василя Казчука, СО «Вінницькі міські електричні мережі» АТ «Вінницяобленерго» .